Jdi na obsah Jdi na menu
 


Existuje nebe, peklo ?

25. 1. 2009

Existuje nebe,

peklo?

Mnoho lidí vypráví své zážitky z klinické smrti. N

ěkdo si nic nepamatuje, jiní popisují místo pokoje a bezpodmínečné lásky. Někdo prožil cestu do místa hrůzy. Po návratu do života radikálně změnili svůj život k lepšímu. .

Tady je příběh Kenneta Hagina: Ve svých 16-ti letech ležel na lůžku s vrozenou vadou srdce a umíral. Přestával postupně cítit své tělo a nakonec z něho vystoupil. Pokoušel se mluvit ke své rodině, která plakala u jeho lůžka, ale nikdo ho neviděl. Popisuje, že najednou začal padat do veliké jámy nebo studny. Viděl kolem sebe ohnivé plameny. V dálce byly obrovské vrata. Vnímal, že je to brána pekla. Místo hrozného utrpení. Byl k nim přitahován, i když se vzpíral. Najednou se ozval mocný hlas shora, který otřásl celým tím místem a Kennet začal stoupat jámou vzhůru ke světlu. Cestou se modlil: „Bože, přicházím k tobě ve jménu tvého Syna Ježíše Krista, prosím tě, odpusť mi mé hříchy.“ Vrátil se do těla, byl uzdraven z nemoci srdce a stal se světoznámým křesťanským kazatelem. Zemřel v roce 2003 ve svých 86-ti letech. .

Bible popisuje peklo jako reálné místo plné bolesti a zoufalství - shromaždiště zemřelých, kteří nemají odpuštěné hříchy a čekají na soud. .

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář